LABORATORYJNA DIAGNOSTYKA MEDYCZNA

KOLEJNE KURSY OD PAŹDZIERNIKA!

 

 

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach: 24-25 maja 2019 r. Zarząd Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, organizuje Konferencję Naukowo Szkoleniową w Przegorzałach.

Tradycyjnie, już od kilku lat podczas tej konferencji osoby będące w trakcie specjalizacji z dziedzin diagnostyki laboratoryjnej mają szansę wystąpić przed szerszym audytorium ze swoją prezentacją. Wykład ten może być później zaliczony jako wymagana  praca dodatkowa (zamiast publikacji, pracy poglądowej czy plakatu) przez kierownika specjalizacji.
W tym roku również otrzymaliśmy zaproszenie dla wszystkich diagnostów będących
w trakcie specjalizacji do wystąpienia na konferencji w Przegorzałach z krótką 15-20 minutową prezentacją na dowolny temat związany z medyczną diagnostyką laboratoryjną. Jest to również świetna okazja zaprezentowania sowich osiągnięć
i sprawdzenia swoich umiejętności wystąpień publicznych przed diagnostami z całego regionu, szczególnie dla osób które na co dzień nie maja takich możliwości.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy!
Prosimy o zgłaszanie swojego udziału  do dnia 25 marca mailowo na adres: amaleszka@su.krakow.pl lub telefonicznie 124248383.

Osoba do kontaktu:
Aleksandra Maleszka
Członek Zarządu PTDL O.Kraków

 

 

 

 

 OBSŁUGA SMK